הקבוצה קיימה דיונים שבמסגרתם הציג כל אחד מן החברים את מחקרו וקיבל משוב משאר המשתתפים. שמענו גם הרצאת אורח של פרופ' אבי שגיא, שכתב עם פרופ' דב שוורץ את הספר "ממציאות לשפה: הציונות הדתית ומלחמת יום הכיפורים".
במוקד הדיונים עמדו השאלות עד כמה השפיעה המלחמה על שני הציבורים, עד כמה התגובה של שניהם הייתה דומה, היכן הייתה שונה, וכיצד ניתן להסביר את ההבדלים. הדיונים עסקו הן בתגובות כלליות והן בתגובתם של אישים מרכזיים.
המפגשים חידדו תובנות קיימות ועודדו מחקרים חדשים שעתידים להתפרסם.
מרכז הקבוצה: ד"ר יאיר הלוי
חברי הוועדה המארגנת:
פרופ' בנימין בראון
פרופ' נסים ליאון
פרופ' קימי קפלן
חברים נוספים:
פרופ' בנימין בית הלחמי
ד"ר עוז בלומן
תהילה גאדו
ד"ר נגה בינג
ד"ר מלכה כץ
ד"ר דפנה שרייבר